!  !

Гостевая сайта

Руслан

Жду альбом Росавы!

Biyzuk2

Доброго вечора! Допоможіть, будь ласка! Дуже терміново треба мінусівка на конкурс, а в інтернеті все з беквокалом. Чи не можете допомогти? Буду дуже-дуже вдячна. Пісня Л.Горової "Нашим героям"

Комментарий misha
На жаль, не маю такого мінуса...
Надія

Доброго дня, пане Михайле. Я працюю художнім керівником в будинку культури на Черкащині. Нам дуже подобаються пісні гурту "Росава", але на жаль в інтернеті майже немає мінусовок. Чи не могли б ви скинути нам мінусовки на пісні: Святкова, Сопілочка, Українське попурі та рідна земля. Щиро дякуємо.

Олексій

Доброго вечора, Михайле! Моєму 4-річному синові дуже подобається Ваша пісня "Маленький козак" :)
У садочку наближається свято сімейної пісні, і ми вирішили виконати саме її дуетом та ще й під акомпонемент гітари. Прохання до Вас, якщо це можливо - скинути ноти (або акорди).

Дякуємо!:)

Комментарий misha
Вислав.
Людмила

Чи можна ноти до "Попурі" Росава.

Комментарий misha
Вислав...
Наталія

Доброго вечора!Дуже вдячні Вам за чудові пісні. Чи маєте ви мінус пісні "На Україні" гурту МальДіви? Дуже потрібен мінус, можливо, Ви знаєте де його можна знайти, будем дуже вдячні ( потрібно для школи, для участі в конкурсі)?

Комментарий misha
На жаль, ні...
оксана

9340663@meil.ru
оце моя адреса

оксана

0999340663@meil.ru
Вибачте. ноти і мінуси попросила, а куди вислать не написала.

оксана

доброго вечора,пане Михайло. Я працюю худ.керівником у сільському клубі На Полтавщині. Дуже подобаються нам Ваші пісні , але, на жаль, практично немає мінусів і нот.Тому, будь ласка, якщо можна вишліть мінус і ноти пісень "Рідна земля" та "Єднаймося схід і захід".Дякую

milalovemuzik

Доброго вечора, пане Михайле! Не можу не захоплюватись Вашою творчістю. Які гарні пісні на тему війни. За душу беруть. Погоджуюсь із словами попереднього дописувача. Хотілося б попросити у Вас мінус і ноти "Рідна земля". Будь-ласка. mila_love_muzik@mail.ru

Комментарий misha
на пошті...

Добавить запись

Код безопасности
Соберите картинку ниже, чтобы мы знали, что вы человек, а не робот.