!  !

Гостевая сайта

maestro5060

Доброго дня, Михайле!!! Дуже сподобалась пісня гурту Росава - Вітална.Незабаром День Незалежності нашої країни.Моє вокальне тріо хоче заспівати цю прекрасну пісню.Але ж немає мінусовки.Може допоможеш, надійшли, будь ласка.Моя ел.адреса maestro5060@mail.ru З повагою - Сергій, худ.керівник Новоолексіївського Будинку Культури.Дуже чекаємо мінус!!!!!!!!!!!!!

lkorchova

Міша. перепрощую .у фонограмі 7 відрізків пісень.

lkorchova

ДОБРОГО ВЕЧОРА ! МІША , ПОПУРІ 5 УКРАЇНСЬКИХ ПІСЕНЬ,ЯКЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ -ЧЕРВОНОЮ РУТОЮ-ВИ ВИСТАВЛЯЛИ ТАКУ ФОНОГРАМУ НА МІНУС ЛЬВІВ.ДУЖЕ ПРОШУ ВАС ДОПОМОГТИ. БО У ВІВТОРОК ЗМУШЕНА БУДУ ЛЯГТИ У ЛІКАРНЮ(я інсулінозалежна--трохи перегоріла на роботі-пінявсь цукор) МОЇ ДІВЧАТА КОЛЕГИ БУДУТЬ ЗАЙМАТИСЬ САМІ,ВОНИ ТАК ЗАГОРІЛИСЬ ВАШИМ ТВОРІННЯМ.ПОКИ ПОВЕРНУСЬ НА РОБОТУ. НЕХАЙ БИ ПРАЦЮВАЛИ НАД ФОНОГРАМОЮ.ВИБАЧТЕ ЗА ТАКІ ДЕТАЛІ.З ПОВАГОЮ ЛЮДМИЛА.

lkorchova

ДОБРОГО ДНЯ.ПАНЕ МИХАЙЛЕ ! ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ВАША РОСАВА---МАЮ ТАКЕ ЗАПИТАННЯ--СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЧИ НЕМАЄ У ВАС ЧИСТОГО МІНУСА НА ПОПУРІ УКРАЇНСЬКИХ ПІСЕНЬ----ВИРІШИЛИ ЗАСПІВАТИ НА ОГЛЯДІ САМОДІЯЛЬНОСТІ ШКІЛ---А ТАМ В МІНУСІВЦІ БЕКИ ---БОЮСЬ .ЩОБ НЕ ВИЗНАЛИ ЦЕ ЗА ПОМИЛКУ.А ТАК НЕ ХОЧЕТЬСЯ ПІДВОДИТИ СВОЇХ КОЛЕГ.ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

Комментарий misha
В Росави кілька попурі... яке з них?
melnik_lubov55

melnik_lubov55@ukr.net
Чекаємо на мінусовку "Вітальна", тріо "Росава"

Комментарий misha
Вислав...
Людмила

Дуже сподобалася пісня "Першій вчительці" музика Михайла Назарця, слова Галини Сурікової. На жаль не знаю де скачать мінус і текст. Якщо можете допомогти, то, будь-ласка, допоможіть

ser.19580402

Будь ласка мінус Т. Полівчук Дід Мороз ser.19580402@gmail.com

ser.19580402

Де знайти мінус Дід Мороз Полівчук

Руслан

Жду альбом Росавы!

Biyzuk2

Доброго вечора! Допоможіть, будь ласка! Дуже терміново треба мінусівка на конкурс, а в інтернеті все з беквокалом. Чи не можете допомогти? Буду дуже-дуже вдячна. Пісня Л.Горової "Нашим героям"

Комментарий misha
На жаль, не маю такого мінуса...

Добавить запись

Код безопасности
Соберите картинку ниже, чтобы мы знали, что вы человек, а не робот.